rølla, salva og dygg kom hit i kveld. her ser du dygg sykle flatland, rølla tok et nytt triks som heter stemballs, og jeg tryna og alle lo såklart. og så fant vi på hvertfall to nye uttrykk som gikk igjen hele tida; «en sketchy dag» og «halla hårfarge».
Her er noen random bilder fra en tur rundtom i Oslo i går
Grevlingen har fiksa seg sykkel etter forrige ble stjålet, så jeg fikk tilbake min gode gamle Fly Diablo i går. Den fikk være hjemme i ca 30 min. før den så ble lånt ut til Mateusz (Matthew) som fikk sin stjålet i løpet av vinteren. På GSF fikk vi også introdusert Mateusz som egentlig er fra Polen (bor ved GSF) for Vladimir fra Slovakia (bor nå i Holmenkollen), så de fikk endelig snakke sine egne morsmål med andre bmxere igjen, det så ut til å slå godt an.
Etter litt sykling og mye skitsnack på norsk, engelsk, polsk og Scottsk på GSF gikk turen innom Postgirobygget og så til Stortinget, rett utenfor Frimurerlosjens hovedkvarter. Der var det mye folk og ståhei til å være sent på fredag kveld, og vi så mange skumle Derrick-typer komme gående ut derfra med stresskoffert og stramt blikk. Det ble lagt frem enkelte konspirasjonsteorier før vi fortsatte med endo- og deadsailormanual-konkurranser. Good fun!
That’s it er en film alle skulle hatt. Vi fikk kjøpt de gjennom Animal når den var ny, men ser ikke ut som den trykkes opp lengre. Ser det ligger en del klipp på nett, der Aitken har 300.000 views, mens første part i filmen med Dave Thompson bare har 3000. Synes den fortjener litt mer enn det. Sjekk ut Wood sin part som også ligger på dintube, humor ass. Okda, kan linke til den også jeg, men da er det natta!
I helgen var det streetjam i Oslo. Jeg og getto-Tomas dro fra Bergen på torsdag. På fredag ble det igjen kjøring, oslo sentrum er ikke lett for Bergensere i bil. Tomas var sulten
Etter mye spising og kjøring møtte vi Steinar @ element:
Vi mekket litt på sykkelen min,
da Vang guttene plutselig dukket opp! Her er Tor Arne og meg
Vang-gutta poserer selvfølgelig i velkjent stil…
Steinar tok og fikset på sykkelen min i håp om at jeg skulle vinne finest sykkel i konkurransen:
Da vi ble kastet bort av Steinar syklet vi. Her er Tor Arne på ikke-Aker brygge bryggen.
På lørdag var det alvor. Her sitter Rune W og getto i bilen til Salvesen på vei til konkurranse. Salva stuer sykler..
Jeg var med i konkurransen, og fikk ikkemange bilder, men et par ble det. Oversiktsbilde. Massemasse folk
Rølla er dommer tror jeg, han tenker hvertfall hardt
Kristian Salvesen øver på redbull rave move
Personlig synes jeg streetjammet var vellykket, og etter jammet drog vi hjem til Rune W, hvor jeg og getto bodde. Rune hadde Dirt. Det fikk jeg og getto rundet i løpet av helgen. Artig spill.
På søndagen syklet jeg og getto. Glemte at vi må dra hjem. Under Sessionet drog Scott Bakke Storfart en ganske fet og lang og taiiiiiiiit manual.
Jeg var ikke hjemme før kl 0200 på mandag, fordi jeg kjørte meg vill i skogen da jeg skulle kjøre getto hjem. Ugh!
Ellers vil jeg takke alle for en flott helg. Til slutt, unnskyld Christian, for at jeg aldri vet hvem du er.